Ogłoszenia – III Niedziela Adwentu

Parafia św. Piotra i św. Franciszka z Asyżu w Krynicy Morskiej
Zakon Braci Mniejszych Kapucynów

Ogłoszenia duszpasterskie – 3 Niedziela Adwentu 13 – XII – 2015 r.

 

1. Wykorzystujmy czas adwentowy ku naszemu dobru duchowemu także przez uczestnictwo w nabożeństwach właściwych temu okresowi – Godzinki do NM Panny śpiewamy: w niedziele o godz. 8.4o, a w dni powszednie o 6.4o. Msza św. roratnia w dni powszednie o godz. 7.oo. Zapraszamy na medytację nad niedzielną Ewangelią przed Jezusem Eucharystycznym w niedziele o godz. 16.15.

2. Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na Spotkanie Bożonarodzeniowe z Jasełkami – piątek 18 grudnia o godz. 17.oo – szczegóły w gablocie.

3. Zapraszamy na nabożeństwo pokutne i na spowiedź przedświąteczną w sobotę 19 grudnia o godz. 15.oo. Będziemy spowiadać do ostatniej osoby. Drodzy Parafianie, nie odkładajcie spowiedzi, przyjdźcie sami i zachęćcie innych.

4. Msze św. w naszym kościele do końca kwietnia są odprawiane: w niedziele o godz. 9.oo, 10.3o, 17.oo, w kaplicy u Sióstr Marylek przy ul. Rybackiej 43 o godz. 8.oo; w dni powszednie o 7.oo i 17.oo. Zapraszamy na nabożeństwo do św. Patronów parafii: MB Gwiazdy Morza oraz do św. Piotra i św. Franciszka – w każda środę o godz. 16.3o, Msza św. o godz. 17.oo.

5. W zakrystii do nabycia są poświęcone opłatki i świece caritas.

Dziękujemy za wszelkie gesty Waszej dobroci.
Życzymy Bożej radości w sercu na modlitwie i w codziennych obowiązkach.