Ogłoszenia na Uroczystość Maryi Bożej Rodzicielki

Parafia św. Piotra i św. Franciszka z Asyżu w Krynicy Morskiej
Zakon Braci Mniejszych Kapucynów

 

Ogłoszenia duszpasterskie  – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – 1 – I – 2016r.

 

1. Dzieci Koła Misyjnego w naszej parafii będą zbierać datki pieniężne dla dzieci na misjach, w tym roku zebrane ofiary będę przeznaczone dla Kościoła na Madagaskarze. Zbiórka ta odbędzie się w niedzielę 3 stycznia po Mszy św. o godz. 10.3o – wesprzyjmy tę piękną inicjatywę miłosierdzia. Już wcześniej dzieci te kolędowały po domach parafii – dziękuję dzieciom i s. Katarzynie za tę piękną solidarność z dziećmi na misjach. Więcej o Kolędnikach Misyjnych na stronie episkopatu.

2. Trwa kolęda w parafii. Szczegółowy porządek kolędy w gablocie oraz na stronie internetowej parafii.

W imieniu swoim i moich Współbraci, bardzo serdecznie dziękuję Wam, Drodzy Parafianie,  za Waszą życzliwość, za różne formy dobroci nam okazywanej, której doświadczyliśmy w ubiegłym roku.

Swoją wdzięcznością obejmujemy także wszystkich Szanownych Gości przebywających w naszej parafii, którzy hojnie wspierają naszą wspólnotę parafialną i klasztorną. Zapewniamy Was wszystkich o naszej stałej modlitwie za Was i o Mszach Świętych, które odprawiamy w Waszej intencji.

U początku Nowego Roku 2016 składamy Wam bardzo gorące życzenia płynące z głębi naszych serc. Niech Bóg okazuje Wam we wszystkich okolicznościach życia swoje Oblicze pełne miłości, dobroci, łaskawości i miłosierdzia. Maryja, Święta Boża Rodzicielka niech towarzyszy Wam na ścieżkach życia osobistego, rodzinnego i zawodowego wypraszając łaskę pokoju, radości i wierności Bogu.

Niech Pan Wam błogosławi i niech Was strzeże.
Proboszcz Ireneusz Naumowicz OFMCap.
ze Współbraćmi