Ogłoszenia na II Niedzielę po Bożym Narodzeniu

Parafia św. Piotra i św. Franciszka z Asyżu w Krynicy Morskiej
Zakon Braci Mniejszych Kapucynów

 

Ogłoszenia duszpasterskie – 2. Niedziela po Bożym Narodzeniu – 3 – I – 2016r.

 

1. Dzisiaj po Mszy św. o 10.30 Dzieci Koła Misyjnego w naszej parafii będą zbierać datki pieniężne dla dzieci na misjach, w tym roku zebrane ofiary będę przeznaczone dla Kościoła na Madagaskarze. Wesprzyjmy tę piękną inicjatywę miłosierdzia. Więcej o Kolędnikach Misyjnych na stronie episkopatu.

2. Uroczystość Objawienia Pańskiego – zwana Trzech Króli – przypada w środę 6 stycznia. Msza św. tego dnia jest obowiązkowa – porządek Mszy św. w naszym kościele jak w niedzielę. Taca z tego dnia przeznaczona jest na misje prowadzone przez Warszawską Prowincje Kapucynów – już dziś dziękujemy za wsparcie tej ważnej działalności ewangelizacyjnej prowadzonej przez naszych współbraci.

3. Trwa wizyta duszpasterska w naszej parafii. Porządek na tablicy ogłoszeń i TUTAJ.

Serdeczne Bóg zapłać wszystkim za wsparcie materialne i duchowe. Obchodzącym Imieniny i Jubileusze w styczniu życzymy bogactwa Bożych łask, matczynej troski Maryi, optymizmu i pokoju w przeżywaniu każdego dnia w duchu radości z dobra.