Ogłoszenia na Niedzielę Chrztu Pańskiego

Parafia św. Piotra i św. Franciszka z Asyżu w Krynicy Morskiej
Zakon Braci Mniejszych Kapucynów

 

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Chrztu Pańskiego – 10.01.2016

 

1. Serdecznie dziękujmy za Waszą otwartość i życzliwość okazane nam w czasie kolędy. Bóg zapłać za ofiary, które składaliście przy tej okazji na kościół i klasztor, a także na wywóz śmieci z cmentarza. Przyjęło nas ponad 90% parafian mieszkających w Krynicy także po sezonie. Z podsumowaniem kolędy i zeszłego roku można zapoznać się na stronie internetowej parafii. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską, ale jeśli ktoś z jakichś powodów był nieobecny w czasie kolędy, to może nas zaprosić na wizytę indywidualnie – może to uczynić w zakrystii po Mszy św. lub telefonicznie.

2.a. W dniu dzisiejszym trzech naszych braci kleryków składa śluby wieczyste. Niech Bóg im błogosławi w radosnym wytrwaniu do końca życia w życiu zakonnym.

2.b. Kończymy dziś liturgiczny obchód Świąt Narodzenia Jezusa. Zgodnie z tradycją świąteczny wystrój kościoła i śpiew kolęd będą nam towarzyszyć do 2. lutego.

3. Przypominamy, że w naszym kościele Msze św. w dni powszednie są odprawiane o godz. 7.oo i 17.oo. W środy zapraszamy na nabożeństwo do naszych Patronów parafii i kościoła o godz. 16.3o, i na Mszę św. o godz. 17.oo w intencjach, które możemy składać do skarbonki lub w zakrystii. Mamy tyle różnych spraw, które mogą być rozwiązane tylko dzięki orędownictwu świętych, prośmy więc ich o wsparcie.

Serdeczne Bóg zapłać wszystkim za wsparcie materialne i duchowe.
Parafianom i Gościom życzymy zdrowia i szczęść Boże na codzienne życie.

Proboszcz Ireneusz Naumowicz OFMCap.
ze Współbraćmi