Zmieniamy noc(e) w moc miłosierdzia

SIEĆ BAKHITA DZIĘKUJE I ZAPRASZA
ZAMIENIAMY NOC(E) W MOC MIŁOSIERDZIA

 

Dziękujemy zgromadzeniom zakonnym, wspólnotom i wszystkim, którzy 8 lutego, we wspomnienie św. Bakhity podjęli nocną modlitwę za ofiary handlu ludźmi pod hasłem: Zamień Noc w MOC miłosierdzia. Modlitewna akcja spotkała się z dużym przyjęciem i zaowocowała pragnieniem kontynuowania modlitwy za współczesnych niewolników i sprawców ich cierpienia. Dziękujemy szczególnie tym, którzy zaangażowali się nie tylko w modlitwę, ale zatroszczyli się także o to, by do inicjatywy mogło dołączyć jak najwięcej osób. Ta hojność na pewno zaowocuje! Dziękujemy! A jednocześnie mamy nadzieje, że…

Nocna Re-AKCJA przeciwko handlowi ludźmi nie skończyła się! Może trwać – jeśli chcesz…

CHCESZ? Zamieniamy NOC(E) w MOC MIŁOSIERDZIA.
Do tych wszystkich, którzy są gotowi kontynuować (albo rozpocząć) nocne wołanie o Boże Miłosierdzie dla ofiar handlu ludźmi i sprawców ich cierpienia:

W każdą pierwszą sobotę miesiąca (dokładniej z piątku na sobotę) – wstajemy o godz. 3.00 w nocy – modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencjach zaprzestania handlu ludźmi, o wybawienie dla ofiar tej zbrodni i nawrócenie dla sprawców cierpienia.

Z różnych miejsc, a jednak RAZEM, w pierwsze soboty miesiąca (do 8 lutego 2017 – dzień św. Bakhity) kładziemy na sercu JEZUSA wszystkich udręczonych, poniżanych, okradanych z wolności, których życie zostało podeptane i zmiażdżone… Może ich głos osłabł, a ich ufność ustała, może ogarnięci mrokiem zła i okrucieństwa zagubili wiarę w dobrego Boga – w ich imieniu wołamy „dla Jego bolesnej Męki miej miłosierdzie…”. Prosimy o nawrócenie dla handlarzy ludźmi i wszystkich napędzających tę machinę zbrodni, jaką jest współczesne niewolnictwo. Przed każdą sobotą przypomnimy się i podamy dokładną intencję oraz kilka myśli, by poruszyć nasze serce i wyobraźnię miłosierdzia. Intencji jest wiele…

Czujesz się przynaglony? – Dołącz!
Masz opory, lęk przed trudem? – Nie poddawaj się! Odwagi! Wielu braci i sióstr potrzebuje naszej re- akcji na ich cierpienie!

A teraz technicznie:
Szukamy sposobów jak dotrzeć do siebie nawzajem… Póki co:

  • na FB – jeśli chcesz kliknij: Wezmę udział! i proszę poszerz krąg przez udostępnienie wydarzenia na Facebooku
  • Dla tych, którzy nie mają FB – napiszcie na adres: bakhitapl@gmail.com – „Dołączam do akcji”
  • Dla tych, którzy nie poruszają się w internetowych przestrzeniach – Po prostu BĄDŹCIE Z NAMI!

Wciąż trwa akcja oszukiwania, sprzedawania, handlowania ludzkim życiem… Niech więc trwa i nasza re–akcja! MOC modlitwy przeciw mocom ciemności!

Do włączenia się w inicjatywę zaprasza Sieć Bakhita

noc_milosierdzia_2