Ogłoszenia na 11 Niedzielę Zwykłą 12 VI 2016

Parafia św. Piotra i św. Franciszka z Asyżu w Krynicy Morskiej

Ogłoszenia duszpasterskie 11. niedziela zwykła   12-VI-2016r.

W tym roku obchodzimy 25-lecie nadania praw miejskich krynicy morskiej. z tej okazji zapraszamy na Mszę św. za tydzień 19 vi o godz. 10.3o, którą odprawimy za wszystkich Mieszkańców krynicy morskiej, w intencji Władz i Służb naszego miasta i wszystkich Gości przybywających do tego pięknego kurortu nad Bałtykiem.

1.  Jutro liturgiczne wspomnienie św. Antoniego z Padwy, we wtorek bł. Michała Kozala – biskupa i męczennika, w środę bł. Jolanty, a w piątek św. br. Alberta Chmielowskiego.

2. Nabożeństwo czerwcowe w naszym kościele każdego o godz. 18.3o; w połączeniu z tym nabożeństwem – w środy nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – intencje można składać do skarbonki przy bocznym ołtarzu po prawej stronie.

3.  Zachęcamy do skorzystania z rekolekcji organizowanych w naszym Diecezjalnym Seminarium Duchownym w Elblągu, które służą pogłębieniu życia Słowem Bożym. Szczegóły w gablocie na plakacie.

4.  W zakrystii przyjmujemy intencje Mszy św. godzinowe do końca tego roku, także Msze bezterminowe. Jest możliwość zamówienia tzw. Mszy św. gregoriańskiej.

Serdeczne Bóg zapłać Gościom i Parafianom za dobroć nam okazywaną.

Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa i wstawiennictwa św. Antoniego.

                                   Proboszcz Ireneusz Naumowicz OFMCap. ze Współbraćmi