Ogłoszenia duszpasterskie 26 VI

Ogłoszenia duszpasterskie  – 13. niedziela zwykła   26-VI-2016r.

1.  Dziękujemy ojcu profesorowi Andrzejowi Derdziukowi OFMCap. za homilię i zachęcamy do nabywania jego publikacji duszpasterskich z możliwością autorskiego podpisu.

2.  We wtorek 28 VI obchodzi swoje imieniny nasz proboszcz o.Ireneusz Nuamowicz. Msza św. w intencji Solenizanta będzie odprawiona o godz. 19.oo – zapraszamy na wspólną modlitwę.

3.  W środę 29 VI mamy Uroczystość świętych Piotra i Pawła. W naszym kościele jest to dzień odpustu – Msze św. będą odprawione o godz. 7.oo, 9.oo, 19.oo. Taca z tego dnia będzie przeznaczona na Stolicę Apostolską w Rzymie.

4.  W tym tygodniu mamy 1. Piątek – odwiedziny chorych w domach od godz. 9.oo, nabożeństwo o godz. 18.3o. W tym tygodniu także przypada 1. Sobota miesiąca.

5.  Z tydzień po każdej Mszy św. będziemy zbierać do puszek ofiary na rzecz ubogich w naszej parafii

6.  W zakrystii przyjmujemy intencje Mszy św. godzinowe do końca tego roku, także Msze bezterminowe. Jest możliwość zamówienia Mszy św. gregoriańskiej.

           W naszym kościele parafialnym Msze św. w lipcu i w sierpniu będą odprawiane w następującym porządku: w dni powszednie o godz. 7.oo i 19.oo; w niedziele o godz. 7.oo, 9.oo, 10.3o, 17.oo, 19.oo, 20.3o. Spowiedź pół godziny przed Mszą św. Zapraszamy.

            Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w każdą środę o godz. 18.3o – intencje można składać do skarbonki – w tych intencjach będzie odprawiona Msza św. o godz. 19.oo.

Szanownym Gościom i Parafianom dziękujemy za wszelkie formy życzliwości.

Dzieciom, młodzieży rozpoczynającym czas wakacji życzymy Bożego błogosławieństwa i pięknych dni wypoczynku. Wszystkim życzymy radości serca i dobrej pogody.

                                                                          Proboszcz Ireneusz Naumowicz OFMCap. ze Współbraćmi