Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie    18. niedziela zwykła   31-VII-2016r.

1.  Jutro rozpoczyna się sierpień – tradycyjnie w Polsce jest to miesiąc trzeźwości. Niech nikt nie nadużywa alkoholu, abstynenci niech dają świadectwo radosnego życia bez alkoholu, wszyscy módlmy się o wolność dla wszystkich uwikłanych w problemy alkoholowe.

2. We wtorek 2 sierpnia – szczególnie w kościołach franciszkańskich – obchodzimy odpust Matki Bożej Anielskiej, zwany Porcjunkulą. W naszym Kościele Msze św. o godz. 7.oo, 9.oo, 19.oo.

3.  W tym tygodniu: 1.Czwartek – zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne o godz. 18.3o; 1. Piątek miesiąca – od godz. 9.oo odwiedziny chorych w domach, nabożeństwo o godz. 18.3o; także przypada 1.Sobota.

4.  Zapraszamy na kolejny koncert ORAGONOWO-WOKALNY, który odbędzie się w naszym kościele w sobotę – 6 sierpnia – o godz. 20.oo. Wystąpią muzycy z Łodzi: Jakub Garbacz – organy, Joanna Woszczyk-Garbacz – flet. Wstęp wolny

5.  Msze św., w naszym kościele są odprawiane w dni powszednie o godz. 7.oo i 19.oo, w niedziele o godz. 7.oo, 9.oo, 10.3o, 17.oo, 19.oo, 20.3o. Spowiedź pół godziny przed Mszą św. Kościół jest otwarty w godzinach od 6.3o do 20.oo. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – w każdą środę nabożeństwo o godz. 18.3o, Msza św. o godz. 19.oo. Intencje można składać do skarbonki przy ołtarzu bocznym po prawej stronie kościoła. W zakrystii przyjmujemy intencje Mszy św. godzinowe do końca tego roku i bezterminowe. Przyjmujemy również GREGORIANKI.

Serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie materialne dla nas.

Odpoczywającym życzymy Bożego błogosławieństwa, sprzyjającej pogody i głębokiego wytchnienia.

                                                   Proboszcz Ireneusz Naumowicz OFMCap. ze Współbraćmi