Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie     23. niedziela zwykła   4-IX-2016r.

1.  Członków Żywego Różańca w naszej parafii zapraszamy w najbliższą środę na nabożeństwo  o godz. 16.3o i na Mszę św. o godz. 17.oo.

2.  Jest organizowana Druga Pielgrzymka Piesza z Mikoszewa do Gietrzwałdu  w dniach 7-11 września – szczegóły na plakacie w gablocie.

3.  Mamy gotowy projekt nagłośnienia wewnętrznego i zewnętrznego kaplicy cmentarnej. Koszt sprzętu i robocizny jest przewidywany na ok. 14.000 zł. – zwracamy się z prośbą o ofiary pieniężne na ten cel.

4. Porządek Mszy św. w naszym kościele we wrześniu jest następujący:  w dni powszednie o godz. 7.oo i 17.oo, w niedziele o godz. 7.oo, 9.oo, 10.3o, 17.oo. Spowiedź pół godziny przed Mszą św. Kościół jest otwarty w godzinach od 6.3o do 19.oo.

                        Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 16.3o, Msza św. o godz. 17.oo. Intencje można składać do skarbonki przy ołtarzu bocznym po prawej stronie kościoła.

            W zakrystii przyjmujemy intencje Mszy św. godzinowe do końca tego roku i bezterminowe. Przyjmujemy również GREGORIANKI.

5.  Serdecznie dziękujemy za ofiary, które po Mszy św. złożycie do puszki  na rzecz ubogich w naszej parafii.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary na kościół i klasztor.

Nauczycielom, rodzicom i uczącym się życzymy darów Ducha Świętego, by wspólny wysiłek przyczyniał się do wzrostu wiedzy i kształtowania szlachetnych charakterów.

Odpoczywającym życzymy słonecznych dni i pięknych przeżyć.