Ogłoszenia parafialne 9 X 2016

28 Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy czas wspólnej modlitwy różańcowej – zapraszamy na Różaniec do naszego kościoła codziennie o godz. 16.3o. Dzieci zapraszamy na Różaniec we wtorki i czwartki.

2. Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego – kapucyna żyjącego na przełomie XIX I XX wieku – przypada w najbliższy czwartek 13 października. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 17.oo, której będzie przewodniczył i homilię wygłosi nasz Ordynariusz – Biskup Jacek Jezierski. Na stoliku z tyłu kościoła są obrazki i książeczki o bł. Honoracie.

3. Rekolekcje ewangelizacyjne rozpoczną się 21 października o godz. 17.oo w Żuławkach. Szczegóły w gablocie.

4. W tym tygodniu będzie zrobione nagłośnienie wewnętrzne i zewnętrzne naszej kaplicy cmentarnej. Jak już mówiliśmy – koszt całkowity wyniesie czternaście tysięcy złotych. Do tej pory na ten cel zostało złożone 750 zł. Będziemy wdzięczni za kolejne wpłaty.

5. Dziś obchodzimy 16. Dzień Papieski – z tej racji po Mszy św będą zbierane ofiary na fundusz stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia, który wspiera w kształceniu ubogą młodzież. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

6. Porządek Mszy św. w naszym kościele: w dni powszednie o godz. 7.oo i 17.oo, w niedziele o godz. 9.oo, 10.3o, 17.oo. Spowiedź pół godziny przed Mszą św. Kościół jest otwarty w godzinach od 6.3o do 18.oo. Msza św. w kaplicy Sióstr przy ul. Rybackiej 43 jest odprawiana tylko w niedziele p godz. 8.oo

W zakrystii przyjmujemy intencje Mszy św. godzinowe do końca tego roku i bezterminowe. Przyjmujemy również GREGORIANKI.

Parafianom i Gościom składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary. Życzymy wszystkim opieki Matki Najświętszej, Królowej Różańca Świętego.

Proboszcz Ireneusz Naumowicz OFMCap.
ze Współbraćmi