Ogłoszenia parafialne 30 X 2016

31 Niedziela Zwykła

1. Przed nami kolejny piękny duchowo czas. We wtorek – 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele o godz. 9.oo i 17.oo. W kaplicy na cmentarzu Msza św. będzie o godz. 12.oo, po Mszy procesja. Tego dnia NIE będzie Mszy św. w kaplicy Sióstr. W Uroczystość Wszystkich Świętych uczestnictwo we Mszy św. obowiązuje pod grzechem śmiertelnym.

2 listopada – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.oo, 9.oo, 17.oo. Tego dnia BĘDZIE Msza św. w kaplicy Sióstr o godz. 8.oo.

Naszą więź duchową ze zmarłymi utrzymujemy przez modlitwę za nich. Można składać kartki wypominkowe w kopertach na tacę lub w zakrystii po Mszy św. W intencji zmarłych polecanych na kartkach wypominkowych będziemy codziennie odmawiać Różaniec o godz. 16.3o i będzie Msza św. o godz. 17.oo.

2. W tym tygodniu 1.Piątek, 1.Czwartek i 1.Sobota miesiąca. W 1. Piątek odwiedziny chorych w domach od godz. 9.oo.

3. W piątek był odbiór techniczny nagłośnienia kaplicy cmentarnej – nagłośnienie jest bardzo dobre. Firmie dziękujemy za wielką kulturę – niemalże niezauważalne są ślady po montażu instalacji, a porządek po zakończeniu pracy jest wyjątkowy. Dziękuję za złożone ofiary w wysokości 3.450 zł. – co stanowi 1/4 wszystkich kosztów.

Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę różańcową w październiku. Niech w tych dniach zadumy nad naszą świętością i powołaniem do wieczności towarzyszy nam Boże błogosławieństwo oraz orędownictwo świętych i naszych zmarłych.