ogłoszenia parafialne

Parafia św. Piotra i św. Franciszka z Asyżu w Krynicy Morskiej

Ogłoszenia duszpasterskie   2.Niedziela Adwentu –  4 – XII – 2016r.

1.  Godzinki ku czci Najświętszej Maryi Pannie śpiewamy w naszym kościele w niedziele o godz. 8.4o, a w dni powszednie o 6.4o, Msza św. roratnia o godz. 7.oo – zapraszamy serdecznie, gromadźmy się liczniej jak do tej pory.

2.  Spotkanie formacyjne młodzieży przygotowującej sie do bierzmowania odbędzie się w przyszłą niedzielę – 11 grudnia – po Mszy św. wieczornej.

3.  Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli nas z opłatkami. Bóg zapłać za ofiary złożone przy tej okazji. Opłatki są do nabycia w zakrystii.

            Do nabycia w zakrystii są także świece caritas – świeca kosztuje 5 zł., każda dodatkowa złotówka pozostaje na rzecz ubogich w naszej parafii – serdeczne Bóg zapłać za wsparcie potrzebujących.

4.   Przypominamy, że Medytacja przed Najświętszym Sakramentem nad Słowem Bożym odbędzie się dziś o godz. 16.15.

5.  Zapraszamy jak najserdeczniej na nabożeństwo do naszych Patronów parafialnych –  do Matki Bożej Gwiazdy Morza, do św. Piotra Apostoła i św. Franciszka z Asyżu. Polecajmy na kartkach swoje różne intencje związane z codziennym życiem; będziemy też modlić się za parafię, za Kościół, za Ojczyznę i za świat. Bardzo gorąco zapraszamy na takie nabożeństwo w każdą środę o godz. 16. 3o, a o godz. 17.oo będzie Msza św. w tych wszystkich intencjach. Na to nabożeństwo i Mszę św. w najbliższą środę zapraszamy szczególne członków Żywego Różańca z naszej parafii.

6.  Z racji na „Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie” – po Mszy św. odbędzie się zbiórka ofiar do puszek – Bóg zapłać za to wsparcie.

Bóg zapłać za życzliwość wobec nas i wszystkim życzymy szczęść Boże.

Proboszcz Ireneusz Naumowicz OFMCap. ze Współbraćmi