OGŁOSZENIA PARAFIALNE

parafia św. Piotra i św. Franciszka z Asyżu w Krynicy Morskiej

ogłoszenia duszpasterskie           13. Niedziela Zwykła   2-VII-2017r.

 

1.  Dziękujemy o. Szymonowi Janowskiemu, który przybliżył nam wyjątkową postać bł. Honorata Koźmińskiego. W kancelarii można nabyć książkę o Błogosławionym – 20 zł. … W kasetce przy wyjściu z kościoła są do wzięcia obrazki.

2.  W tym tygodniu: 1.Czwartek miesiąca – zapraszamy na nabożeństwo godz. 18.3o; 1. Piątek – odwiedziny chorych w domach od godz. 9.oo, nabożeństwo o godz. 18.3o.

3.  W sobotę 8 lipca rozpoczną się w naszym kościele trzecie koncerty organowo-kameralne. Wystąpią: Agnieszka Tarnawska z Poznania – organy oraz Artu`S KWARTET. Wstęp wolny – zapraszamy w sobotę 8 lipca na godz. 20.oo.

4. W zakrystii przyjmujemy intencje Mszy św. godzinowe do końca tego roku. Jest możliwość zamówienia Mszy św. gregoriańskiej.

W naszym kościele parafialnym Msze św. są odprawiane w następującym porządku: w dni powszednie o godz. 7.oo i 19.oo; w niedziele o godz. 7.oo, 9.oo, 10.3o, 17.oo, 19.oo, 20.3o. Spowiedź pół godziny przed Mszą św.

Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w każdą środę o godz. 18.3o – intencje można składać do skarbonki – w tych intencjach jest odprawiona Msza św.  o godz. 19.oo.

 

Szanownym Gościom i Parafianom dziękujemy za wszelkie formy życzliwości.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom lipca życzymy Bożych darów, by Wasze życie stawało się coraz piękniejsze duchowo.

Parafianom i Gościom życzymy orędownictwa bł. Honorata w codziennej drodze życia.