Ogłoszenia duszpasterskie 30 XII 2018

1. Z racji na zakończenie roku kalendarzowego zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno-błagalne jutro 31 grudnia o godz. 16.3o oraz na Mszę świętą koncelebrowaną o godz. 17.oo.

2. We wtorek – 1 stycznia – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicieli Maryi. Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego; będzie również Msza św. o godz. 8.oo w kaplicy Sióstr Marylek przy ul. Rybackiej.
Przypominamy, że tego dnia Msza św. obowiązuje katolików pod grzechem śmiertelnym; obowiązek ten można też spełnić uczestnicząc we Mszy św. jutro o godz. 17.oo.

3. W tym tygodniu mamy dni odnowy duchowej. Pierwszy Czwartek – o godz. 16.3o nabożeństwo Eucharystyczne z modlitwą o powołania kapłańskie i zakonne.
Pierwszy Piątek odwiedziny chorych w domach odbędą się jak zwykle od godz. 9.oo, o godz. 16.3o nabożeństwo.

4. Rozpoczynamy kolędę w naszej parafii. Prosimy o stosowne przygotowanie się na tę wizytę duszpasterską. Będziemy wdzięczni za zamknięcie psów. Porządek kolędy na tablicy ogłoszeń.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom stycznia życzymy głębokiej więziz Chrystusem i wszelkich darów Bożych. Orędownictwa świętych Patronów i opieki Świętej Bożej Rodzicielki w codziennym pełnieniu woli Bożej.
Szczęść Boże!