Ogłoszenia 29 III 2020 r.

Przeżywajmy w duchu zjednoczenia z Bogiem ten czas epidemii koronawirusa. Pamiętajmy o zasadzie miłości bliźniego w życiu społecznym i stosujmy się do zaleceń stosownych władz cywilnych. Już teraz dziękujmy Bogu za wyraźną opiekę nad Polską – nad naszym narodem.
W modlitwie – szczególnie tej różańcowej o godz. 20.30 – prośmy przez Maryję Boga o ustanie zarazy koronawirusa, za chorych i zagrożonych, za opiekujących się chorymi i wspierających bliźnich na różne sposoby. Niech Bóg chroni wszystkich ludzi przed niebezpieczeństwami duszy i ciała, niech wszystkim udziela darów: miłości i pokoju, mocy i mądrości.

Spowiedź jest przed Mszą świętą. Jak do tej pory nie gromadzi się na niej więcej niż 5 osób. Zachęcamy, aby na spowiedź umawiać się także indywidualnie. Numer telefonu do parafii – 55 247 60 46. Konfesjonał jest odpowiednio zabezpieczony zgodnie z zaleceniami.

W Pierwszy Piątek miesiąca – 3 kwietnia – będą odwiedziny chorych w domach od godz. 9.00. Natomiast Droga Krzyżowa odbędzie się w kościele o godz. 16.15.