Ogłoszenia 21 VI 2020 r.

Gościmy w Krynicy Morskiej – na wczaso-rekolekcjach – członków grupy “DOBE SŁOWA”. Życzymy im bogactwa Bożych darów i dobrej pogody – ducha i zewnętrznej. Zapraszamy – także parafian i innych gości – na wspólny śpiew Godzinek ku czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny od poniedziałku 22 VI do soboty 27 VI o godz. 9.00. Bezpośrednio po Godzinkach będzie konferencja na temat Mszy świętej. Zapraszamy także na Mszę św. z homilią – każdego dnia o godz. 19.00.

Imieniny proboszcza o. Ireneusza Naumowicza przypadają 28 czerwca – na Mszę świętą w intencji Ojca Proboszcza zapraszamy w sobotę 27 czerwca o godz. 19.00.

Pierwsza Komunia święta w naszej parafii odbędzie się w niedzielę 28 czerwca. W swoich modlitwach pamiętajmy o tych dzieciach wypraszając dla nich łaskę pobożności eucharystycznej i wierność obowiązkowi Mszy świętej niedzielnej.

Msze święte w naszym kościele są odprawiane: w niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 10.30 i o 19.00; w dni powszednie o godz. 7.00 i 19.00. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 18.30. Spowiedź pół godziny przed Mszą świętą, kościół jest otwarty od godz. 6.30.

Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – Msza święta w środę o godz. 19.00 w intencjach, które można składać do skarbonki po prawej stronie kościoła przy bocznym ołtarzu.

W zakrystii przyjmujemy intencje Mszy świętych godzinowe do końca tego
roku. Można też zamówić Mszę świętą Gregoriańską.

Przy kościele trwają prace odnawiające elewację. Prosimy o modlitwę, ostrożność i o wsparcie materialne.
Drodzy uczestnicy nabożeństw i Mszy św., prosimy o bezwzględne używanie masek zarówno w kościele jak na placu.