Ogłoszenia

Rodziców i dzieci przygotowujące się w tym roku szkolnym do Pierwszej Komunii świętej zapraszamy na Mszę świętą o godz. 10.30 w niedzielę 20 IX; po niej odbędzie się spotkanie organizacyjno-formacyjne.

Uczniów klasy ósmej oraz klasy pierwszej szkoły średniej – wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę świętą  o godz. 17.00 w niedzielę 20 IX; po Mszy św. spotkanie formacyjno-organizacyjne rozpoczynające przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania.

W minionym tygodniu zostały zakończone prace związane z ułożeniem nowego chodnika na cmentarzu – od tzw. drugiej bramy; także zostały uzupełnione chodniki boczne tak, że dochodzą do chodnika głównego. Dziękujemy serdecznie Burmistrzowi Krzysztofowi Swatowi za przekazanie kostki brukowej na te chodniki. Dziękuję bardzo Panu Stanisławowi Drzewieckiemu za pomoc w przewiezieniu kostki. Koszt pozostałych materiałów – krawężników, gruzu i podsypki – i robocizny wynosi ok. 30.000 zł. Bylibyśmy wdzięczni za ofiary na ten cel.

Trwa wizytacja biskupia parafii w naszym dekanacie. My będziemy mieli wizytację 3 października tego roku – uroczysta Msza święta jest zaplanowana na godzinę 12.oo. Zaplanujmy odpowiednio czas, abyśmy mogli jak najliczniej uczestniczyć w liturgicznym spotkaniu z Ks. Biskupem Józefem Wysockim, który tę wizytację przeprowadzi.