Ogłoszenia parafialne 18 X 2020

1.  Spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania dziś po Mszy św. wieczornej.

2.  Trwajmy wiernie na wspólnej modlitwie różańcowej – w naszym kościele różaniec codziennie o godz. 16.3o. Zapraszamy na tę piękną modlitwę wszystkich – dorosłych młodzież i dzieci. Niech każdy przyjdzie choćby raz w tygodniu do kościoła na różaniec.

3.  W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny w Kościele Katolickim. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczymy na dzieła misyjne prowadzone przez naszą Warszawską Prowincję Braci Mniejszych Kapucynów. O tej istotnej zbawczej misji całego Kościoła pamiętajmy w swojej modlitwie osobistej.

4.  Porządek Mszy św. w naszym kościele jest następujący: w dni powszednie o godz. 7.oo  i 17.oo; w niedziele o godz. 9.oo, 10.3o, 17.oo; w kaplicy u Sióstr przy  ul. Rybackiej 43 – tylko w niedzielę o godz. 8.oo.

5.  Komunikat  Biskupa Jacka Jezierskiego – w związku z epidemią koronawirusa – obok w gablocie.

Msza św. nowennowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w każdą środę o godz. 17.oo. Intencje można składać do skarbonki przy bocznym ołtarzu po prawej stronie.

Wszystkim dziękujemy za wszelkie formy życzliwość i życzymy obfitości Bożych darów. Proboszcz Ireneusz Naumowicz OFMCap ze Współbraćmi