Ogłoszenia parafialne 25 X 2020

  1. Za tydzień rozpoczyna się listopad – miesiąc szczególnej pamięci o zmarłych. Na stoliku z tyłu kościoła są wyłożone kartki wypominkowe. Czytelnie wypełnione kartki można składać w kopertach na tacę lub w zakrystii po Mszach św. W intencji zmarłych wymienionych na kartkach przez oktawę Wszystkich Świętych – w dniach 1-8 listopada – będzie odprawiana Msza św. o godz. 17.oo; przez cały listopad – za tychże zmarłych – będziemy modlić się na Różańcu o godz. 16.
  2. W tym roku nie będzie Mszy św. w kaplicy na cmentarzu i procesji. Dlatego też w Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego: o godz. 9.oo, 10.3o i 17.oo; w kaplicy Sióstr Marylek Msza św. będzie  o godz. 8.oo.                        W Uroczystość Wszystkich Świętych uczestnictwo we Mszy św. obowiązuje pod grzechem śmiertelnym.
  3. 2 listopadaWspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.oo, 9.oo, 17.oo;  w kaplicy Sióstr Marylek o godz. 8.oo.

Dziękujemy wszystkim za życzliwość nam okazywaną.Życzymy orędownictwa Wszystkich Świętych w codziennym zmierzaniu do wieczności.

 Proboszcz Ireneusz Naumowicz OFMCap. ze Współbraćmi