Ogłoszenia 6 XII 2020

2.Niedziela Adwentu  6 – XII – 2020r.

1.  Godzinki ku czci Najświętszej Maryi Pannie śpiewamy w naszym kościele  w niedziele o godz. 8.4o, a w dni powszednie o 6.4o, Msza św. roratnia w dni powszednie o godz. 7.oo. Cieszymy się z obecności na codziennym wielbieniu Maryi i Boga, który przez Nią przyszedł na świat; niektórzy przychodzą z dziećmi – co szczególnie cieszy. Zachęcajmy się nawzajem do jeszcze liczniejszej obecności.

2.  Gościmy dziś kleryka z Seminarium Duchownego naszej Diecezji Elbląskiej. Po Mszy św., będzie rozprowadzał kalendarze na przyszły rok – ofiary składane przy tej okazji są przeznaczona na seminarium.

3. Z racji na ”Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie” – po Mszy św. odbędzie się zbiórka ofiar do puszek.

4.  Do nabycia w zakrystii są opłatki na wigilijny stół oraz świece caritas – świeca kosztuje 5 zł., każda dodatkowa złotówka pozostaje na rzecz ubogich  w naszej parafii.

Bóg zapłać za życzliwość i za wszelkie ofiary składane na różne potrzeby. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom grudnia życzymy bliskości Boga wciąż przychodzącego do człowieka z błogosławieństwem pełnym miłości. Maryja i św. Józef – niech wszystkich wspierają swoim orędownictwem.

                                Proboszcz Ireneusz Naumowicz OFMCa ze Współbraćmi