ogłoszenia parafialne 7 marzec 2021

1a.  Rozpoczynamy rekolekcje w naszej parafii, które prowadzi – o. Tomasz Okoń OFMCap. Porządek jest następujący: dzisiaj nauki na wszystkich Mszach świętych. Od poniedziałku do środy włącznie Msze św. z nauką o godz. 900,  1200,  1700. W poniedziałek, wtorek i w środę nie będzie Mszy św. o godz. 700.

            W poniedziałek i we wtorek nie zbieramy tacy, niech tym hojniejsza będzie ofiara złożona na tacę w środę, która jest wyrazem naszej materialnej wdzięczności.

            W modlitwie polecajmy Bogu, Matce Bożej, św. Józefowi i świętym Patronom – osobę Rekolekcjonisty i wszystkich Uczestników.

1b.  Dzieci i młodzież zachęcamy do uczestnictwa w rekolekcjach w TVP3 /także ‘internetowych’/, które odbędą się w dniach 22-24 marzec – szczegóły ogłoszeniach na tablicy i na stronie internetowej.

– dla DZIECI 22-24 III [poniedziałek-środa], godz. 930.

– dla MŁODZIEŻY 22-24 III [poniedziałek-środa]. godz. 1230.

Każda seria rekolekcji odbędzie się w cyklu 3 odcinków, każdy trwa 23 minuty. Rekolekcje będą również dostępne na VOD i na Facebooku:

dla dzieci – https://www.facebook.com/ziarnotvp/

dla młodzieży – https://www.facebook.com/StudioRabanTVP/

2. W zakrystii przyjmujemy intencje Msze św. godzinowe. Spowiedź pół godziny przed Mszą św.

Bóg zapłać za życzliwość i ofiary. Wszystkim – ojcu Tomaszowi i Uczestnikom rekolekcji życzymy otwartości serca i umysłu na dary Bożej miłości.

Proboszcz Ireneusz Naumowicz OFMCap. ze Współbraćmi