OGŁOSZENIA PARAFIALNE

4. Niedziela Wielkanocna    25-IV-2021

1. W dzisiejszą, 4 Niedzielę Wielkanocną – nazywaną Niedzielą Dobrego Pasterza – w Kościele obchodzimy 58. Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Równocześnie rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania do szczególnej służby w Kościele – w kapłaństwie i w życiu zakonnym. Ten czas będziemy przeżywali pod hasłem Zgromadzeni na Świętej Wieczerzy. O nowe powołania kapłańskie i zakonne będziemy modlić się w czasie Mszy świętych, o tej intencji pamiętajmy również w swoich osobistych modlitwach.

2. W najbliższą sobotę rozpoczyna się miesiąc maj. Od 1. maja w naszym kościele Msze św. wieczorne – w dni powszednie i w niedziele – będą o godz. oo. Zatem Msze św. będą w następującym porządku: w niedziele o godz. 9.oo, 10.3o, 19.oo; w dni powszednie o godz. 7.oo i 19.oo. W kaplicy Sióstr Marylek – przy ul. Robackiej 43 – tylko w niedziele o godz. 8.oo.  Spowiedź pół godziny przed Mszą św.

            Zapraszamy na wspólną modlitwę do Matki Bożej przez śpiew Litanii codziennie o godz. 18.3o. Na Mszę św. ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy zapraszamy w każdą środę  o godz. 19.oo intencje można składać do skarbonki.

            W zakrystii przyjmujemy intencje na Msze św. godzinowe, można też zamówić Mszę św. gregoriańską.

 Wszystkim serdeczne Bóg zapłać za dary materialne i za modlitwę. Gościom i Parafianom życzymy radosnej wierności własnemu powołaniu.

Proboszcz Ireneusz Naumowicz OFMCap. ze Współbraćmi