OGŁOSZENIA PARAFIALNE 3 V 2021

1. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie zakonnej i parafialnej Lesława Urbanka OFMCap. z Gdańska z Prowincji Krakowskiej. Brat Lesław będzie organistą w naszym kościele przez maj. Życzymy Bratu Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi Gwiazdy Morza.

Dziękujemy bardzo gorąco Panu Ryszardowi Leszczyńskiemu, który od września do tej pory grał na organach, liczymy na dalszą współpracę po sezonie.

2. Od 1. maja w naszym kościele Msze św. będą w następującym porządku: w niedziele o godz. 9.oo, 10.3o, oo; w dni powszednie o godz. 7.oo i 19.oo. W kaplicy Sióstr Marylek – przy ul. Rybackiej 43 – tylko w niedziele o godz. 8.oo.  Spowiedź pół godziny przed Mszą św.

            Zapraszamy na Nabożeństwo Majowe  – codziennie o godz. 18.3o – wspólnie módlmy się w swoich osobistych intencjach, o ustanie epidemii koronawirusa, za Kościół i Ojczyznę.

            Na Mszę św. ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy zapraszamy w każdą środę  o godz. 19.oo – intencje można składać do skarbonki.

            W zakrystii przyjmujemy intencje na Msze św. godzinowe, można też zamówić Mszę św. gregoriańską.

3. W poniedziałek – 3 maja – Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego, a więc o godz. 9.oo, 10.3o, 19.oo, będzie także Msza św. w kaplicy Sióstr przy ul. Rybackiej o godz. 8.oo.

4. W tym tygodniu 1. Piątek – odwiedziny chorych w domach od godz. 9.oo.

5. W najbliższą sobotę – 8 maja – uroczystość św. Stanisława męczennika, Patrona Polski i Warszawskiej Prowincji Kapucynów. 

     Serdecznie dziękujemy Gościom i Parafianom za wszelkie formy wsparcia. Życzymy opieki Matki Najświętszej i dobrej pogody. 

       Proboszcz Ireneusz Naumowicz OFMCap.  ze Współbraćmi