Ogłoszenia parafialne 6 VI 2021

1. Witamy z serdecznością Pana Henryka Gwardaka, który przez wakacyjne miesiące będzie posługiwał u nas jako organista. Życzymy Bożego błogosławieństwa, miłego pobytu w Krynicy Morskiej i pośród nas.

2. Przeżywamy czerwiec, miesiąc wspólnotowej modlitwy do Najświętszego Serca Jezusowego – nabożeństwo codziennie o godz. 18.3o. Wielką zachętą do czci Serca Jezusowego są słowa św. Małgorzaty Marii Alacoque: ”Pan zapewnił mnie, że obdarzy wszystkimi skarbami swojego Serca, jakimi jest przepełnione, tych wszystkich, którzy będą czcić Jego Boskie Serce”.

Z racji na Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego – przypadającą w piątek 11 czerwca – nie obowiązuje wstrzemięźliwość od mięsa.

3. Msze św. w naszym kościele są w następującym porządku: w dni powszednie o godz. 7.oo i 19.oo, w niedziele o godz. 7.oo, 9.oo, 10.3o i 19.oo; Msza św. w kaplicy Sióstr przy ul. Rybackiej tylko w niedzielę o godz. 8.oo.

            Spowiedź jest pół godziny przed Mszą św.; kościół jest otwarty od godz. 6.3o.

          Zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy – Msza św. w środę   – o godz. 19.oo w intencjach, które można składać do skarbonki po prawej stronie kościoła przy bocznym ołtarzu.

W zakrystii przyjmujemy intencje Mszy św. godzinowe do końca tego roku.                    

Naszą serdeczną wdzięczność wyrażamy Gościom i Parafianom za życzliwość i wsparcie materialne. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom czerwca życzymy darów Serca Jezusowego, zdrowia i radości serca.