Ogłoszenia parafialne 27.06.2021

  1. We wtorek – 29 czerwca – w naszym kościele odpust św. Piotra Apostoła, który jest jednym z patronów naszej parafii. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.oo, 9.oo i o 19.oo. Taca zbierana tego dnia jest przeznaczona na Stolicę Piotrową w Rzymie, tzw. świętopietrze.
  2. W tym tygodniu mamy dni odnowy duchowej – Czwartek – nabożeństwo adoracyjne o godz. 18.3o; 1.Piątek – odwiedziny chorych od 9.oo, nabożeństwo o godz. 18.3o; w czasie Mszy św. wieczornej będzie zbierana taca na rzecz ubogich naszej parafii.
  3. Jutro – 28 czerwca – wspomnienie św. Ireneusza męczennika. Swoje imieniny obchodzi o. Ireneusz Naumowicz – proboszcz i przełożony wspólnoty. Msza św. w intencji Solenizanta o godz. 19.oo.

Szanownym Gościom i Parafianom jesteśmy wdzięczni za wsparcie materialne; wszystkich zapewniamy o naszej modlitwie i o systematycznych Mszach świętych. Życzymy Bożych darów i orędownictwa św. Piotra Apostoła.

Proboszcz Ireneusz Naumowicz OFMCap. ze Współbraćmi