25 Niedziela Zwykła – 19.09.2021 r.

  1. We wtorek wspomnienie św. Mateusza Apostoła.
  2. W czwartek 23 września przypada liturgiczne wspomnienie św. o. Pio. Zapraszamy na różaniec z rozważaniem tajemnic według św. o. Pio, a następnie Msza św. o godz. 17.00.
  3. Trwają zapisy dzieci do I Komunii św. Dzieci z naszej parafii, które chcą przystąpić do I Komunii razem z rodzicami prosimy o pozostanie w kościele po mszy św. o godz. 10,30 lub zgłoszą się do kancelarii.
  4. Zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy w środę – nabożeństwo o 16.3o, Msza św. o godz. 17.oo w intencjach, które można składać do skarbonki po prawej stronie kościoła przy bocznym ołtarzu.
  5. Nowenna przed Uroczystością św. Franciszka rozpocznie się w sobotę 25 września.
  6. W zakrystii przyjmujemy intencje Mszy św. godzinowe do końca tego roku, jak również msze św. gregoriańskie.
  7. Wczoraj w Krynicy Morskiej obchodziliśmy rocznicę 30-lecia nadania praw Miejskich. Panu Burmistrzowi Krzysztofowi Swatowi, p. Marii Annie Jaworskiej przewodniczącej Rady Miejskiej, wszystkim mieszkańcom naszego miasta i tym którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do odbudowy i pomyślności naszego miasta życzymy błogosławieństwa Bożego i darów Ducha Świętego w podejmowaniu mądrych i trafnych decyzji abyśmy mogli prowadzić życie ciche spokojne z całą pobożnością i godnością.
  8. Za wszelkie dobro, za ofiary składane na utrzymanie kościoła i klasztoru, serdecznie dziękujemy. Na nadchodzący tydzień Wam i Waszym bliskim, naszym sympatykom i osobom przebywających na wypoczynku życzymy otwarcia się na działanie Boga i odwagi życia według słowa Bożego.