26 Niedziela Zwykła – 26.09.2021 r.

  1. W środę Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Porządek Mszy św. tego dnia zwyczajny.
  2. Od piątku rozpoczynamy nabożeństwa październikowe. Zapraszamy codziennie na wspólny różaniec o godz. 16.30. Zachęcamy do tej modlitwy wszystkich, w miarę możliwości w kościele, ale także do pielęgnowania modlitwy różańcowej w rodzinach. We wtorki i czwartki zapraszamy dzieci zwłaszcza Dzieci przygotowujące się do I Komunii św.
  3. Trwa Nowenna przed Uroczystością św. Franciszka. Zapraszamy codziennie na godz. 17.00.
  4. W tym tygodniu Przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. – Nabożeństwo pierwszo-piątkowe i pierwszo- sobotnie z wystawieniem Najświętszego Sakramentu poł godziny przed Mszą św.
  5. Uroczystość św. Franciszka w przyszły poniedziałek. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 7.00, oraz Uroczystą Mszę św. z udziałem księży z dekanatu na godz. 17.00. Jest to dzień imienin naszego proboszcza O. Franciszka Tołczyka. Szczególnie będziemy się za niego modlić podczas wieczornej Mszy św. 
  6. Za wszelkie dobro, za ofiary składane na utrzymanie kościoła i klasztoru, serdecznie dziękujemy. Na nadchodzący tydzień Wam i Waszym bliskim, naszym sympatykom i osobom przebywających na wypoczynku życzymy otwarcia się na działanie Boga i odwagi życia według słowa Bożego.