27 Niedziela Zwykła – 02.10.2021

  1. W poniedziałek  Uroczystość św. Franciszka. Porządek Mszy św. godz. 7.00; 9.00; 17.00. Zapraszamy bardzo serdecznie. Tego dnia swoje imieniny będzie obchodził br. Franciszek Tołczyk gwardian klasztoru i proboszcz naszej parafii. Polecamy go Waszej modlitwie i zapraszamy na Mszę św. w jego intencji, o godz. 17.00.
  2. Przeżywamy miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy codziennie na różaniec św. o godz. 16.30Dzieci zwłaszcza przygotowujące się do Pierwszej Komunii św. zapraszamy na wspólny różaniec we wtorki i czwartki na godz. 16.30.
  3. Rodziców i dzieci rozpoczynających przygotowanie do I Komunii św. w roku 2022 zapraszamy na Mszę św. w przyszłą niedzielę na godz. 12.00.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić tzw. Dzień Papieski. Będzie wtedy możliwość wsparcia Funduszu Papieskiego „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, który ma być żywym pomnikiem papieskim przeznaczonym na wsparcie ubogiej, zdolnej młodzieży.
  5. w tym tygodniu w naszym klasztorze odbędą się rekolekcje zakonne dla naszych braci z prowincji warszawskiej kapucynów. Polecamy naszych Braci Waszym modlitwom. 
  6. Naszym Parafianom i Sympatykom dziękujemy za wszelkie ofiary na klasztor i kościół. Niech miłość Boża wypełnia wasze serca, a św. Franciszek niech Wam wszystkim wyprasza u Boga radość w pełnieniu Jego świętej woli.