28 Niedziela Zwykła- 10.10.2021

  1. Dzisiejsza niedziela jest obchodzona jako Dzień Papieski. Po wyjściu przed Kościołem można złożyć dobrowolną ofiarę do puszki na Fundusz Stypendialny. Dzieło nowego tysiąclecia. Fundusz przeznaczony jest na wsparcie ubogiej zdolnej młodzieży.
  2. We wtorek 18 naszych braci kończy rekolekcje zakonne. Życzymy im aby byli otwarci na wszelkie poruszenia Ducha Świętego i rozwijania łask otrzymanych w czasie rekolekcji.
  3. Przeżywamy miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy codziennie na różaniec św. o godz. 16.30Wszystkie dzieci a zwłaszcza przygotowujące się do Pierwszej Komunii św. zapraszamy na wspólny różaniec we wtorki i czwartki na godz. 16.30.
  4. Z okazji przypadającego w czwartek Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom, wychowawcom, katechetom, pedagogom, pracownikom szkół dziękujemy za nieocenioną pracę i życzymy darów Ducha Świętego w przekazywaniu wiedzy i kształtowaniu dzieci i młodzieży. Również zapraszamy ich na msze św. na godzinę 17.00.
  5. Są jeszcze wolne godziny na intencje mszalne pojedyncze jak i „Gregoranki”.
  6. Jest jeszcze kilka egzemplarzy książki „Nie umrzeć za życia”
  7. Naszym Parafianom i Sympatykom dziękujemy za wszelkie ofiary na klasztor i kościół. Niech miłość Boża wypełnia wasze serca, a św. Franciszek niech Wam wszystkim wyprasza u Boga radość w pełnieniu Jego świętej woli.