29 Niedziela Zwykła – 17.10.2021

  1. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Różaniec jest odpowiedzią na gorącą prośbę Matki Bożej o modlitwę. Zachęcamy do codziennego różańca. W kościele różaniec codziennie o godz. 16.30. Różaniec dla dzieci we wtorki i czwartki o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy.
  1. Na stolikach przy wyjściu z kościoła są wyłożone kartki wypominkowe. Wypełnione kartki można składać w zakrystii lub kancelarii. Za tych zmarłych będzie sprawowana Msza św. o godz. 17.00.
  1. W piątek 22 października wspominamy liturgicznie św. Jana Pawła II. Zapraszamy szczególnie na mszę św. o godzinie 17.00.
  1. W ostatnią niedziele na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia przeznaczony na wsparcie ubogiej zdolnej młodzieży zostało zebrane 2570 zł. Serdecznie dziękujemy.
  1. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Pamiętajmy o modlitwie za zmarłych i ich grobach. Szczegóły odnośnie do sprzątania i postawienia śmietników podane będą za tydzień.
  1. Są jeszcze wolne godziny na intencje mszalne pojedyncze jak i „Gregoranki”.
  1. Naszym Parafianom i Sympatykom dziękujemy za wszelkie ofiary na klasztor i kościół. Niech miłość Boża wypełnia wasze serca, a św. Franciszek niech Wam wszystkim wyprasza u Boga radość w pełnieniu Jego świętej woli.