4 Niedziela Zwykła – 30.01.2022 r.

  1. W środę 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego, popularnie zwane Matki Bożej Gromnicznej Zapraszamy na eucharystyczne uczczenie Matki Bożej i św. Józefa ofiarowujących Bogu Jezusa Porządek tego dnia świąteczny, czyli Msze św. w naszym kościele o godz. 7.oo, 9.oo, 17.oo. Poświecenie świec gromnicznych na każdej mszy św. To święto jest jednocześnie Dniem Życia Konsekrowanego. Dziękujemy wszystkim osobom konsekrowanym, które mają swoje domy na terenie naszej parafii: siostrom bezhabitowym i habitowym, a także naszemu bratu Józefowi za ich posługę i modlitwę oraz życzymy ewangelicznej radości i błogosławionych owoców tej posługi i wierności Jezusowi. Ofiary zbierane tego dnia na tacę będą przeznaczone na potrzeby zakonów klauzurowych, a dokładnie na potrzeby sióstr klarysek.

 

  1. W tym tygodniu mamy: Czwartek – nabożeństwo o godz. 16.3o; 1. Piątek – odwiedziny chorych w domach od godz. 9.oo, nabożeństwo o godz. 16.3o.

 

  1. Przypominamy, że w naszym kościele Msze św. są w następującym porządku: w niedziele o godz. 9.oo, 10.3o, 17.oo; w dni powszednie o godz. 7.oo i 17.oo. W kaplicy Sióstr Marylek przy ul. Robackiej 43 tylko w niedzielę o godz. 8.oo. Na Mszę św. ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy zapraszamy w każdą środę o godz. 17.oo – intencje można składać do skarbonki. Spowiedź pół godziny przed Mszą św.

 

BÓG ZAPŁAĆ ZA WSPARCIE I ŻYCZLIWOŚĆ.

WSZYSTKIM ŻYCZYMY OPIEKI MARYI – MATKA BOŻA NIECH BĘDZIE NAM

ORĘDOWNICZKA I NAUCZYCIELKĄ ŻYCIA ODDANEGO BOGU.