III Niedziela Wielkiego postu – 20.03.2022 r.

  1. Wyrazem owocnego przeżywania Wielkiego Postu jest m. in. uczestnictwo w nabożeństwie Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 16.15; Gorzkie Żalez nauką pasyjną – w niedzielę o godz. 9.45
  2. Wczoraj rozpoczął się Tydzień Modlitw o Ochronę Życia, który potrwa do 25 marca, do Uroczystości Zwiastowania Pańskiego. Ten dzień jest jednocześnie Dniem Świętości Życia. Porządek Mszy św. w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego zwyczajny. Zachęcamy do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Deklaracje można wyciąć z gazetek dzieła duchowej adopcji, które są wyłożone na stolikach. Wypełnione deklaracje będzie można złożyć do koszyczka, a następnie zostaną złożone na ołtarzu podczas Mszy św. wieczornej o godz. 17.00.
  3. W Uroczystość Zwiastowania Pańskiego o godz. 17.00 papież Franciszek ma dokonać poświecenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. Prosimy o duchową łączność tego dnia i nieustanną modlitwę o pokój na Ukrainie. My również przez uczestnictwo we przy św. będziemy łączyć się w tymże akcie oddania.
  4. W sobotę 26 marca o godz. 7.00 na mszy św. imieninowej będziemy się modlić za br. Józef Bieleckiego, który ze względów zdrowotnych nie mógł być z nami w Uroczystość św. Józefa jego patrona. Polecamy go waszej modlitwie.
  5. Rekolekcje które zostały zapowiedziane tydzień temu rozpoczną się w następna niedzielę, 27 marca. Poprowadzi je ks. Ryszard Legan – Michalita. Porządek rekolekcji będzie taki jak już został podany tydzień temu, jak również na stronie internetowej oraz na plakatach. 

Niedziela                 9.00; 10,30; 17,00

Poniedziałek          9.00; 17.00

Wtorek                     9.00; 17.00

Środa                        9.00; 17;00

6. Dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne. Wszystkim Wam Bracia i Siostry na ten kolejny tydzień Wielkiego Postu życzymy odwagi w podejmowaniu nawrócenia serca. Niech Duch Święty pomaga Wam w przyjmowaniu, zachowywaniu i wypełnianiu słowa Bożego.