IV Niedziela Wielkiego Postu – 27.03.2022 r.

  1. Rekolekcje które rozpoczęły się w naszej parafii, będą trwać do środy. Prowadzi je Ryszard Legan – Michalita – proboszcz w Piaskach.  Pół godziny przed Mszą spowiedź w kościele. Ofiary na tace, które będziemy składać w we wtorek i środę będą darem naszej wdzięczności Ks. Rekolekcjoniście wspierać tez działania w malej parafii w Piaskach. Porządek rekolekcji.

  Niedziela                 9.00; 10,30; 17,00

  Poniedziałek          9.00; 17.00

  Wtorek                     9.00; 17.00

  Środa                        9.00; 17;00

             Znajdźmy czas, aby ożywić w sobie owoce wiary i pojednać się z Bogiem. 

  1. Wyrazem owocnego przeżywania Wielkiego Postu jest m. in. uczestnictwo w nabożeństwie Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 16.15; Gorzkie Żalez nauką pasyjną – w niedzielę o godz. 9.45. 
  2. W Uroczystość Zwiastowania Pańskiego papież Franciszek dokonał poświecenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. Prosimy o dalszą nieustanną modlitwę o pokój na Ukrainie.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy Piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  4. W pierwszy Piątek od godz. 9.00 o. Marek  odwiedzi chorych z naszej parafii w ich domach z sakramentem pokuty i pojednania i komunią św.  Jeśli jeszcze ktoś pragnie poprosić kapłana przed świętami do chorych, można to zgłosić dziś w zakrystii.
  5. Dobrowolne ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i wystrój wielkanocny kościoła można składać w zakrystii lub na tace z zaznaczeniem celu ofiary.
  1. Dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne. Wszystkim Wam Bracia i Siostry na ten kolejny tydzień Wielkiego Postu niech Bóg błogosławi.