V Niedziela Wielkiego Postu – 03.04.2022 r.

1, Wyrazem owocnego przeżywania Wielkiego Postu jest m. in. uczestnictwo w nabożeństwie Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 16.15; Gorzkie Żalez nauką pasyjną – w niedzielę o godz. 9.45.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszamy na wspólną modlitwę o powołania. Nabożeństwo o godzinie 16.30.

3. W każdą środę o godz. 17.00 jest msza św. Nowennowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. Dar na kwiaty do Grobu Pańskiego i wystrój wielkanocny kościoła można złożyć w zakrystii lub na tace opisując przeznaczenie danej ofiary.

5 . Za tydzień Niedziela Palmowa, czyli Niedziela Męki Pańskiej. Poświecenie palm na każdej mszy św. Natomiast uroczyste poświęcenie palm odbędzie się na mszy św. o godz. 10.30. Przed Mszą św. zbieramy się przy krzyżu misyjnym i stamtąd po poświęceniu palm procesyjnie wchodzimy do kościoła.

6,  Pragniemy poinformować że w związku z zaistniałą sytuacją w Ukrainie i przybyłymi uchodźcami na teren naszej parafii i miasta Krynicy M., w naszym kościele w każdą niedzielę o godz. 15.00 sprawowana jest Eucharystia w obrządku Greko-katolickim. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Parafianom i Gościom dziękujemy za ofiary. Życzymy bogactwa duchowego, głębi myśli i siły woli w postanowieniach oraz przeżyciach wielkopostnych.