Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego  29.05.2022 r.

  1. W tym tygodniu kończy się miesiąc maj i nabożeństwa Od środy zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godzinie 18.30.
  2. Trwa Nowenna do Ducha Świętego. Modlitwy nowennowe są odmawiane na  wieczornym nabożeństwie  o godzinie  18.30. 
  3. W środę Dzień Dziecka. Przy okazji tej uroczystości zachęcamy Rodziców do większej troski o przekazywanie wiary i systematycznego uczestnictwa swoich dzieci w życiu sakramentalnym, do którego Rodzice zobowiązują się podczas chrztu dziecka.
  4. W tym tygodniu dni odnowy wewnętrznej: I czwartek miesiąca, I piątek miesiąca  i I sobota miesiąca. W I piątek od godziny 9.00 odwiedziny chorych w parafii z Komunią św.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Zesłania Ducha.
  6. Od czerwca w niedziele dodatkowa Msza św. o godzinie 7.00. Pozostałe Msze w niedziele o godzinie 9.00, 10.30 i o godzinie 19.00.
  7. Wyrażamy wielką wdzięczność Siostrze Krystynie ze Zgromadzenia Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych – katechetce w Szkole Podstawowej, za przygotowanie dzieci do I komunii św., za Biały tydzień i przygotowanie rocznicy I komunii św. Dziękujemy także  Rodzicom za troskę o odświętny wystrój kościoła i za pomoc w przygotowaniu tej Uroczystości.

Dziękujemy za wszelkie dobro płynące z waszych serc. Na nadchodzący tydzień życzmy Wam  dobra ze strony  ludzi i nieustannego pragnienia obecności darów Ducha Świętego  w codziennym życiu a Dzieciom z okazji ich święta dużo miłości od najbliższych i radości z poznawania świata wspartego Bożym Błogosławieństwa