13 Niedziela Zwykła – 26.06.2022 r.

  1. Rozpoczęły się wakacje dla dzieci i młodzieży, czas urlopów. To dobra okazja do pogłębienia więzi rodzinnych i małżeńskich. Czas wakacyjny nie zwalnia nas z praktyk religijnych, codziennej modlitwy i niedzielnego uczestnictwa we Mszy św.   Wykorzystajmy dobrze ten czas, także w odnowieniu więzi z Bogiem.  W miesiącu lipcu i sierpniu Msze św. w naszym kościele o godzinie: 7.00, 9.00, 10.30, 17.00, 19.00 i o 20.30.  msza św. u Sióstr Marylek przy ul. Rybackiej w niedziele o godzinie 8.00. W dni powszednie Msze św. o godzinie 7.00 i o godzinie 19.00. Sakrament pokuty i pojednania pól godziny przed Mszą św. Kościół otwarty w dni powszednie od 6.30 do 21.00.  Pamiętajmy o godnym stroju uczestniczenia we Mszy św. W zakrystii można zamówić intencje Mszy św.
  2. We środę – 29 czerwca, przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Św. Piotr jest współpatronem naszej parafii. W naszym kościele odpust. Porządek Mszy św. : o godzinie 7.00, 9.0, i 19.00. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny używając z pobożną intencją przedmiotu pobożności pobłogosławionego przez Papieża albo przez biskupa.
  3. W czwartek kończą się nabożeństwa poświęcone Najświętszemu Sercu Pana Jezusa odprawiane w naszym kościele o godzinie 18.30. 
  4. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: I piątek – nabożeństwo o godzinie 18.30 i I sobota miesiąca. W czasie Mszy św. wieczornej W I Piątek miesiąca będzie zbierana taca na rzecz ubogich naszej parafii.
  5. W I piątek odwiedziny chorych z naszej parafii rozpoczną się od godziny 9.00.
  6. Dziękujemy Wam za życzliwość i dobro jakim dzielicie się z nami. Życzymy wszystkim Gościom i Wczasowiczom dobrej pogody i oddechu od codziennych spraw a naszym Parafianom dużo sil w dzieleniu się dobrem.