14 Niedziela Zwykła – 03.07.2022 r.

  1. Trwają wakacje dla dzieci i młodzieży, dla dorosłych czas urlopów. To dobra okazja do pogłębienia więzi rodzinnych i małżeńskich. Czas wakacyjny nie zwalnia nas z praktyk religijnych, codziennej modlitwy i niedzielnego uczestnictwa we Mszy św. Wykorzystajmy dobrze ten czas, także w odnowieniu więzi z Bogiem.  W miesiącu lipcu i sierpniu Msze św. w naszym kościele w niedziele o godzinie: 7.00, 9.00, 10.30, 17.00, 19.00 i o 20.30.  Msza św. u Sióstr Marylek przy ul. Rybackiej w niedziele o godzinie 8.00. W dni powszednie Msze św. o godzinie 7.00 i o godzinie 19.00. Sakrament pokuty i pojednania pól godziny przed Mszą św. Kościół otwarty w dni powszednie od 6.30 do 21.00.  Pamiętajmy o godnym stroju uczestniczenia we Mszy św.
  2. W zakrystii można zamówić intencje Mszy św.
  3. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Modlitwą ogarniamy powołanych do Służby Bożej wołając o nowe powołania. Nabożeństwo o godzinie 18.30.
  4. Dziś w naszej parafii promocja książek dr Wandy Półtawskiej, wieloletniej współpracownicy św. Jana Pawła II, cudownie uzdrowionej przez św. o. Pio. Jej książka „Uczcie się kochać” jest poradnikiem dla małżeństw, rodziców
    i młodzieży, pełnym przykładów z życia. Kosztuje 25 zł.
  5. Dziękujemy Wam za życzliwość i dobro jakim dzielicie się z nami. Życzymy wszystkim Gościom i Wczasowiczom dobrej pogody i oddechu od codziennych spraw a naszym Parafianom dużo sil w dzieleniu się dobrem.