22 Niedziela Zwykła -28.08.2022 r.

  1. W tym tygodniu:
  • W poniedziałek wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela
  • W sobotę wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego papieża i doktora Kościoła
  1. W tym tygodniu dni odnowy wewnętrznej: I czwartek miesiąca, I piątek miesiąca i  I sobota miesiąca. Nabożeństwa okolicznościowe w te dni o godzinie 16.30. W I piątek od godziny 9.00 odwiedziny chorych w parafii z Komunią św
  2. W czwartek 1 września rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Zachęcamy dzieci z rodzicami do uczestniczenia tego dnia we Mszy św., aby prosić Boga o potrzebneA  łaski dla uczniów i nauczycieli. Tego dnia wypada tez rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy oddali swoje życie w obronie naszej Ojczyzny
  3. Od 1 września – zmieniają się godziny odprawiania Mszy św. w naszym kościele. W dni powszednie Msze św.  o godzinie 7.00 i o godzinie 17.00.  Od przyszłej niedzieli Msze św. będą odprawiane o godzinie: 7.00, 9.00, 10.30 i po południu o godzinie  17.00.  Msza św. u Sióstr Marylek przy ul. Rybackiej w niedziele o godzinie 8.00. Sakrament pokuty i pojednania pól godziny przed Mszą św.  W zakrystii można zamówić intencje Mszy św. a także Msze św. gregoriańskie.
  4. W wtorki i czwartki po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.15. w tym czasie możliwość spowiedzi indywidualnej w konfesjonale.
  5. Dziękujemy za wszelkie dobro z jakim się spotykamy z Waszej strony. Dzieciom i młodzieży rozpoczynającym nowy rok szkolny życzymy darów Ducha Świętego w poznawaniu wiedzy i kształtowaniu swego charakteru, Nauczycielom sił do przekazywania wiedzy a wszystkim wytrwałości w czynieniu dobra wspartej Bożym Błogosławieństwem.