24 Niedziela Zwykła – 11.09.202 r.

  1. W tym tygodniu:
  • We wtorek wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.
  • W środę święto Podwyższenia Krzyża Świętego
  • W czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
  • W piątek wspomnienie świętych męczenników Korneliusza papieża, i Cypriana biskupa
  • W sobotę święto stygmatów św. Franciszka
  1. Odpowiadając na pragnienie Matki Bożej podejmujemy modlitwę każdego 13 dnia miesiąca od maja do października w rocznice objawień Matki Bożej w Fatimie. Kolejne  nasze czuwanie w najbliższy wtorek 13 września. Rozpocznie się Mszą św.  o godzinie 17.00, potem czuwanie przed Najświętszym Sakramentem, wspólny różaniec z rozważaniami. Czuwanie zakończymy uwielbieniem Matki Bożej  Można przynieść lampiony. Zapraszamy naszych parafian i gości.
  2. W środy zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 16.30 i Mszę św. o godz. 17.00 w intencjach złożonych do skrzynki  przy ołtarzu Matki Bożej.
  3. We wrześniu porządek odprawiania Mszy św. w naszym kościele:  w dni powszednie Msze św. o godzinie 7.00 i o godzinie 17.00.  Natomiast w niedziele Msze św. o godzinie: 7.00, 9.00, 10.30 i po południu o godzinie  17.00.  Msza św. u Sióstr Marylek przy ul. Rybackiej w niedziele o godzinie 8.00. Sakrament pokuty i pojednania pól godziny przed Mszą św.  W zakrystii można zamówić intencje Mszy św.
  4. Dziękujemy za wsparcie materialne i duchowe parafii i klasztoru. Naszą wdzięczność spłacamy codzienną modlitwą i Mszą św. za Dobrodziejów. Niech łaska Boża towarzyszy Waszym pracom, obowiązkom i odpoczynkowi a dobroć i pokój niech gości w Waszych domach.