26 Niedziela Zwykła – 25.09.2022 r.

  1. Dziś rozpoczyna się Nowenna przed Uroczystością św. Franciszka. Zapraszamy codziennie na Msze św. z modlitwą nowennową o godzinie 7.00 i 17.00 .
  2. W tym tygodniu:
  • We wtorek wspomnienie św. Wincentego a Paulo
  • W środę wspomnienie świętego Wacława męczennika
  • W czwartek święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
  • W piątek wspomnienie Hieronima
  • W sobotę wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus
  1. W środy zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 16.30 i Mszę św. o godz. 17.00 w intencjach złożonych do skrzynki  przy ołtarzu Matki Bożej.
  2. Podczas siedmiu objawień w Fatimie Matka Boża wielokrotnie zachęcała do codziennego odmawiania Różańca. Prosiła też o modlitwę w intencji grzeszników, ponieważ wielu z nich idzie do piekła, dlatego że nikt się za nich nie modli. W sobotę zaczyna się miesiąc Różańca św., który będziemy odmawiać codziennie o godz. 16.30. Zachęcamy wszystkich do udziału w tej modlitwie w kościele i do pielęgnowania jej w rodzinach.
  3. W tym tygodniu przypada I sobota.
  4. W przyszła niedzielę zapraszamy dzieci, które w przyszłym roku będą przystępować do I komunii św. i ich Rodziców na Mszę św. o godzinie 10.30 i potem na spotkanie.
  5. Kandydatów do Sakramentu bierzmowania zapraszamy w przyszła niedziele na msze św. o godzinie 17.00 a potem na spotkanie.
  6. Od października zmienia się porządek odprawiania Mszy św. w naszym kościele: w dni powszednie Msze św. o godzinie 7.00 i o godzinie 17.00.  Natomiast w niedziele Msze św. o godzinie: 9.00, 10.30 i po południu o godzinie  17.00. Nie będzie już Mszy św. o godzinie 7.00.  Msza św. u Sióstr Marylek przy ul. Rybackiej w niedziele o godzinie 8.00. Sakrament pokuty i pojednania pól godziny przed Mszą św.  W zakrystii można zamówić intencje Mszy św.
  7. Dziękujemy za wsparcie materialne i duchowe parafii i klasztoru. Niech obfitość Bożych darów stanie się  Waszym udziałem a  święci Patronowie pomagają  nam pokonywać rożne trudności  i  upraszają opiekę Boża dla naszych Rodzin.