Uroczystość Bożego Narodzenia 25.12.2022 r.

  1. Jutro drugi dzień świąt święto Świętego Szczepana. Msze św. według porządku niedzielnego.
  2. W piątek święto Świętej Rodziny. Szczególnie zapraszamy małżeństwa na Mszę św. o godzinie 17.00. Będziemy szczególnie modlić się za nasze Rodziny, aby były napełnione miłością na wzór św. Rodziny.
  3. Z racji na zakończenie roku kalendarzowego zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno-błagalne we sobotę 31 grudnia o godz. 16.3o oraz na Mszę św. o godz. 17.oo.
  4. W przyszłą niedzielę – 1 styczniaUroczystość Świętej Bożej Rodzicieli Maryi
  5. Dziękujemy za Waszą życzliwość i ofiary. Dziękujemy O. Markowi i pani Iwonie Szymańskiej za troskę o piękny wystrój świąteczny naszego kościoła.
  6. W imieniu całej naszej wspólnoty zakonnej Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i przybyłym Gościom z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy, niech Boża Dziecina wlewa w  Wasze serca Nadzieję i Radość. Niech pomaga przezwyciężać wszelkie bariery i trudności. Niech Światło Bożego żłóbka rozjaśnia ciemności wszelkiego zła. Błogosławionych świąt !!!