2 Niedziela Zwykła – 15.01.2023 r.

  1. We środę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, któremu w tym roku towarzyszą słowa: „Czyńcie dobro; szukajcie sprawiedliwości” (por. Iz 1,17). W swoich modlitwach polecajmy Bogu tę ważną intencję jedności wszystkich chrześcijan.
  2. Wyższe Seminarium Duchowne w Elblągu zaprasza młodzież męską szkół średnich i studentów do udziału w rekolekcjach powołaniach, które odbędą się w dniach 28 – 31 stycznia 2023.Więcej informacji na stronie internetowej uczelni oraz diecezji. Zachęcamy do udziału!
  3. Kontynuujemy kolędę w naszej parafii. Wizyta rozpoczyna się o godzinie 15.00. W tym tygodniu Ojciec proboszcz odwiedzi naszych parafian:

Poniedziałek   – 16.01 – ul. Aptekarzy, Krótka, Morska, Sienkiewicza,    Rzeźbiarzy, Żołnierzy, Wojska Polskiego

Wtorek           – 17.01- ul. Przyjaźni, Teleekspressu, Młodzieży, Nafciarzy.

Środa             – 18.01.  -ul. Cicha, Drukarzy, Korczaka, Wodna, Wysoka.

Czwartek       – 19.01 – Przebrno ul. Wiejska i Siekierki ul. Wiejska.

  1. W najbliższą sobotę i niedzielę będziemy obchodzili Dzień Babci i Dzień Dziadka. Wszystkim naszym Babciom i Dziadkom dziękujemy za ich miłość i troskę, i życzymy zdrowia, sił i pogody ducha na co dzień! Zmarłych niech Bóg obdarzy pokojem wiecznym. Dzieciom, młodzieży i pedagogom rozpoczynającym ferie zimowe życzymy owocnego wypoczynku i nabrania sił.