4 Niedziela Zwykła -29.01.2023 r.

  1. W czwartek 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego, popularnie zwane Matki Bożej Gromnicznej Zapraszamy na eucharystyczne uczczenie Matki Bożej i św. Józefa ofiarowujących Bogu Jezusa Porządek tego dnia świąteczny, czyli Msze św. w naszym kościele o godz. 7.oo, 9.oo, 17.oo. Poświecenie świec gromnicznych na każdej mszy św. To święto jest jednocześnie Dniem Życia Konsekrowanego. Dziękujemy wszystkim osobom konsekrowanym, które mają swoje domy na terenie naszej parafii: siostrom bezhabitowym i habitowym, dziękujemy za ich posługę i modlitwę oraz życzymy ewangelicznej radości i błogosławionych owoców tej posługi i wierności Jezusowi. Ofiary zbierane tego dnia na tacę będą przeznaczone na potrzeby zakonów klauzurowych, a dokładnie na potrzeby Sióstr Klarysek.
  2. W tym tygodniu dni odnowy wewnętrznej: I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Zapraszamy w te dni na okolicznościowe nabożeństwa  o godz. 16.30.
  3. W I. Piątek – odwiedziny chorych w domach od godz. 9.oo.
  4. W ramach wspólnej troski o czystość naszego cmentarza przypominamy o uregulowaniu należności za wywóz nieczystości z cmentarza. Ofiara od grobu to 50 zł. za rok. Ofiary można złożyć w zakrystii lub wpłacić na konto podane na stronie internetowej naszej parafii, podając imię i nazwisko i sygnaturę grobu.

 

BÓG ZAPŁAĆ ZA WSPARCIE I ŻYCZLIWOŚĆ.

WSZYSTKIM ŻYCZYMY OPIEKI MARYI. MATKA BOŻA NIECH BĘDZIE NAM

ORĘDOWNICZKĄ I NAUCZYCIELKĄ ŻYCIA ODDANEGO BOGU.