VI Niedziela Wielkanocna – 14.05.2023 r.

  1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych ku czci Najświętszej Maryi Panny codziennie o godzinie 18.30.
  2.  W czwartek odpust  św. Feliksa z Cantalice – brata kapucyna, patrona dzieci. Namaszczenie olejem św. Feliksa na wieczornej  Mszy św. o godzinie 19.00. Zachęcamy rodziców, aby przyszli ze swoim dziećmi, polecając je wstawiennictwu św. Feliksa.
  3. W piątek rozpocznie się nowenna do Ducha Świętego. Modlitwy nowennowe będę odmawiane na nabożeństwie majowym o godzinie 18.30.
  4. Dzisiaj przeżywamy uroczystość Pierwszej komunii św. 4 dzieci z naszej parafii. Polecajmy ich w modlitwie, aby godnie i z radością zaprosiły Jezusa na całe swoje życie.
  5. W tym tygodniu w naszym klasztorze rozpocznie się druga seria rekolekcji dla naszych Braci Kapucynów. Polecamy ich waszej modlitwie o otwartość na natchnienia Ducha Świętego.
  6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Tego dnia będzie rocznica I komunii św. na Mszy św. o godzinie 10.30.
  7. Dziękujemy za wszelkie oznaki dobra i życzliwości. Na nadchodzący tydzień życzymy Wam łaski Bożej płynącej z modlitwy i życia sakramentalnego a dla odpoczywających gości owocnego pobytu w tym niezwykłym miejscu.