Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 21.05.2023 r.

  1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych ku czci Najświętszej Maryi Panny codziennie o godzinie 18.30. Trwa też Nowenna do Ducha Świętego. Modlitwy nowennowe są odmawiane na  wieczornym nabożeństwie  o godzinie  30. 
  2. W piątek przypada Dzień Matki. Okażmy naszą wdzięczność tym, które dały nam życie, poprzez modlitwę i przyjęta komunie św. tego dnia na Mszy św.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Zesłania Ducha.
  4. Wyrażamy wielką wdzięczność Siostrze Krystynie ze Zgromadzenia Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych – katechetce w Szkole Podstawowej, za przygotowanie dzieci do I komunii św., za Biały tydzień i przygotowanie rocznicy I komunii św. Dziękujemy także  Rodzicom za troskę o odświętny wystrój kościoła i za pomoc w przygotowaniu tej Uroczystości.
  5. Przypominamy, że w naszym kościele Msze św. w niedziele o godzinie 9.00, 10.30 i o godzinie 19.00 a w dni powszednie o godzinie 7.00 i 19.00.
  6. Dziękujemy naszym Strażakom, którzy na początku maja wykonali prace porządkowe przy kościele, związane z oczyszczeniem dachu ołtarza polowego i zadaszeń nad ławkami, a także oczyścili rynny na kościele.
  7. Dziękujemy za wszelkie dobro płynące z waszych serc. Na nadchodzący tydzień życzmy Wam dobra ze strony  ludzi i nieustannego pragnienia obecności darów Ducha Świętego  w codziennym życiu.