Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 28-05.2023 r.

  1. W dniu dzisiejszym za odśpiewanie lub odmówienie hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdź można uzyskać odpust zupełny.
  2. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – święto Najświętszej Maryi Panny  Matki Kościoła. Porządek Mszy św. będzie świąteczny: o godzinie 7.00, 9.00 i 19.00.
  3. W tym tygodniu kończy się miesiąc maj i nabożeństwa Od czwartku zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godzinie 18.30.
  4. W czwartek Dzień Dziecka. Przy okazji tej uroczystości zachęcamy Rodziców do większej troski o przekazywanie wiary i systematycznego uczestnictwa swoich dzieci w życiu sakramentalnym, do którego Rodzice zobowiązują się podczas chrztu dziecka.
  5. W tym tygodniu dni odnowy wewnętrznej: I czwartek miesiąca, I piątek miesiąca  i I sobota miesiąca. W I piątek od godziny 9.00 odwiedziny chorych w parafii z Komunią św.
  6. Uroczystość Najświętszej Trójcy – w przyszłą niedzielę, Kończy ona okres wypełnienia obowiązku Komunii św. wielkanocnej.
  7. Od czerwca w niedziele dodatkowa Msza św. o godzinie 7.00. Pozostałe Msze w niedziele o godzinie 9.00, 10.30 i o godzinie 19.00.
  8. Dziękujemy za wszelkie dobro płynące z Waszych serc życząc dobrego tygodnia i otwartości na dary Ducha Świętego nieodzowne w codziennym życiu.