12 Niedziela Zwykła – 25.06.2023 .

  1. Rozpoczęły się wakacje dla dzieci i młodzieży, czas urlopów. To dobra okazja do pogłębienia więzi rodzinnych i małżeńskich. Czas wakacyjny nie zwalnia nas z praktyk religijnych, codziennej modlitwy i niedzielnego uczestnictwa we Mszy św. Wykorzystajmy dobrze ten czas, także w odnowieniu więzi z Bogiem.  W miesiącu lipcu i sierpniu Msze św. w naszym kościele o godzinie: 7.00, 9.00, 10.30, 17.00, 19.00 i o 20.30.  Msza św. u Sióstr Marylek przy ul. Rybackiej w niedziele o godzinie 8.00. W dni powszednie Msze św. o godzinie 7.00 i o godzinie 19.00. Sakrament pokuty i pojednania pól godziny przed Mszą św. Kościół otwarty w dni powszednie od 6.30 do 21.00.  Pamiętajmy o godnym stroju uczestniczenia we Mszy św. W zakrystii można zamówić intencje Mszy św.
  2. We czwartek – 29 czerwca, przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Św. Piotr jest współpatronem naszej parafii. W naszym kościele odpust. Porządek Mszy św. : o godzinie 7.00, 9.0, i 19.00. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny używając z pobożną intencją przedmiotu pobożności pobłogosławionego przez Papieża albo przez biskupa.
  3. W piątek kończą się nabożeństwa poświęcone Najświętszemu Sercu Pana Jezusa odprawiane w naszym kościele o godzinie 18.30. 
  4. Pierwsza sobota miesiąca. Okolicznościowe nabożeństwo o godzinie 18.30.
  5. Dziękujemy Wam za życzliwość i dobro jakim dzielicie się z nami. Życzymy wszystkim Gościom i Wczasowiczom dobrej pogody i oddechu od codziennych spraw a naszym Parafianom dużo sil w dzieleniu się dobrem.