16. Niedziela Zwykła -23.07.2023 r.

  1. W tym tygodniu:
  • We wtorek święto św. Jakuba Apostoła
  • W środę wspomnienie św. Joachima i Anna Rodziców Najświętszej Maryi Panny
  1. Z racji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców we wtorek poświecenie pojazdów. Poświecenie odbędzie  się przy kościele po Mszy św. wieczornej. Kierowcy w pojazdach będą podjeżdżać ul. Teleexpressu od strony Cesarskiego Dworu w stronę ul. Portowej. Zapraszamy już na Msze św. o godzinie 19.00, aby podziękować za bezpieczną jazdę. Ofiary złożone na tace będą przeznaczone na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy pracujących na różnych kontynentach.
  2. Przypominamy, że miesiącu lipcu i sierpniu Msze św. w naszym kościele w niedziele o godzinie: 7.00, 9.00, 10.30, 17.00, 19.00 i o 20.30. W dni powszednie Msze św. o godzinie 7.00 i o godzinie 19.00. Msza św. u Sióstr Marylek przy ul. Rybackiej w niedziele o godzinie 8.00. Sakrament pokuty i pojednania pól godziny przed Mszą św. Kościół otwarty w dni powszednie od 6.30 do 21.00.  Pamiętajmy o godnym stroju uczestniczenia we Mszy św. W zakrystii można zamówić intencje Mszy św.
  3. We wtorki i czwartki po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.15. w tym czasie możliwość spowiedzi indywidualnej w konfesjonale.
  4. W środy zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.30 i Msza św. o godzinie 19.00 w intencjach ,które składamy do skarbony przy ołtarzu Matki Bożej.
  5. Dziękujemy za wszelkie oznaki życzliwości i dobra okazywane nam każdego dnia. Życzymy Bożego Błogosławieństwa na nadchodzący tydzień i owocnego odpoczynku dla przeżywających urlopy wakacyjne. Naszym Babciom i Dziatkom z racji wspomnienia rodziców Matki Bożej  – św. Joachima i Anny życzymy obfitości Bożych darów oraz szacunku wdzięczności wśród swoich najbliższych.