21. Niedziela Zwykłą – 27.08.2023 r.

  1. W tym tygodniu dni odnowy wewnętrznej: I piątek miesiąca i  I sobota miesiąca. Nabożeństwa okolicznościowe w te dni o godzinie 16.30. W I piątek od godziny 9.00 odwiedziny chorych w parafii z Komunią św.
  2. W piątek wypada rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy oddali swoje życie w obronie naszej Ojczyzny.
  3. Od 1 września – zmieniają się godziny odprawiania Mszy św. w naszym kościele. W dni powszednie Msze św. w dni powszednie o godzinie 7.00 i o godzinie 17.00.  Od przyszłej niedzieli Msze św. będą odprawiane o godzinie: 7.00, 9.00, 10.30 i po południu o godzinie  17.00.  Msza św. u Sióstr Marylek przy ul. Rybackiej w niedziele o godzinie 8.00. Sakrament pokuty i pojednania pól godziny przed Mszą św.  W zakrystii można zamówić intencje Mszy św.
  4. W wtorki i czwartki po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.15. w tym czasie możliwość spowiedzi indywidualnej w konfesjonale.
  5. W najbliższy czwartek 31 sierpnia kolejna zbiorka elektrośmieci dla naszych dzielnych Strażaków. Zbiórka obejmuje: monitory, telewizory – kompletne, drobny sprzęt AGD – kompletny, duże AGD czyli pralki, zmywarki, kuchenki, piekarniki, chłodziarki, zamrażarki. lodówki. Elektrośmieci można dostarczyć do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów. Komunalnych PSZOK ul. Zalewowa 26.  Zbiórka przy remizie strażackiej tylko w dniu 31 sierpnia od godz. 7.00 do godz. 09.00.Sprzęt przywozimy pod remizę i do PSZOK-u własnym transportem. Dziękujemy w imieniu strażaków!
  6. Na stolikach przy wyjściu z kościoła ciekawe książki religijne- dobra lektura na wakacyjny czas. Zachęcamy do nabycia książek.
  7. Dziękujemy za wszelkie dobro z jakim się spotykamy z Waszej strony.  Życzymy Wam wytrwałości w czynieniu dobra wspartej Bożym Błogosławieństwem.