22. Niedziela Zwykła – 03.09.2023 r.

  1. W poniedziałek rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza św. dla Dzieci, Nauczycieli i Rodziców naszej Szkoły Podstawowej  we wtorek o godzinie 9.00.
  2. W tym tygodniu:
  • W czwartek – I czwartek miesiąca – okolicznościowe nabożeństwo o nowe powołania – o godzinie. 16.30.
  • W piątek – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
  • W sobotę – wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy –Patronki Franciszkańskiego Zakonu Świeckich w Polsce.
  1. W środy zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 16.30 i Mszę św. o godz. 17.00 w intencjach złożonych do skrzynki  przy ołtarzu Matki Bożej.
  2. Od września – zmieniły się godziny odprawiania Mszy św. w naszym kościele.  W dni powszednie Msze św. o godzinie 7.00 i o  17.00.  a w  niedziele Msze św. o godzinie: 7.00,  9.00,  10.30 i po południu o godzinie  17.00.  Msza św. u Sióstr Marylek przy ul. Rybackiej w niedziele o godzinie 8.00. Sakrament pokuty i pojednania pól godziny przed Mszą św.  W zakrystii można zamówić intencje Mszy św.
  3. Ludzi dobrej woli zatroskanych o losy naszej Ojczyzny zachęcamy do uczestnictwa w Nowennie Pompejańskiej w in. Ojczyzny, która rozpocznie się 8 września.
  4. Za wszelkie ofiary składane na utrzymanie kościoła i klasztoru składamy Bóg zapłać. Na nadchodzący tydzień życzymy Wam  trwania w łasce Bożej  i odwagi życia według przykazań Bożych.